Sankt Martin am Tennengebirge, Salzburger Land, Oostenrijk
vakantiewoningen / vakantiehuizen
reisduur
objecttype
personen
huisdier / hond
TV
vaatwasser
wasmachine
zwembad
Zoek gericht naar een bepaalde vakantieperiode!
Dan worden uitsluitend beschikbare objecten met actuele prijzen
weergegeven.
Zon, bergen en frisse lucht in de geliefde vakantieplaats Sankt Martin – vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Salzburger Land in Oostenrijk!
Sankt Martin am Tennengebirge is een mooi plaatsje en ideaal voor een ontspannende vakantie in het geliefde Salzburger Land. Hier, in het prachtige landschap tussen het natuurpark Sölktäler en het nationaalpark Berchtesgaden, kan men zich met de hele familie ontspannen en beleeft Oostenrijk zoals men zich het land voorstelt: "Almabtrieb" (het vee van de bergweide afhalen), gezellige feesten, authentieke hutten en talrijke sportieve activiteiten zoals wandelen, mountainbiken, paragliden en nog veel meer. Hier heeft u de keuze uit voordelige vakantiehuizen en vakantiewoningen.
Vakantie-accommodaties in de regio Sankt Martin am Tennengebirge, Salzburger Land
- Keine Ferienhäuser oder Ferienwohnungen verfügbar -
Ruime keuze:
Op onze websites worden meer dan 8000 vakantiehuizen, vakantiewoningen en groepsaccommodaties in Oostenrijk aangeboden. Ook van particulier!
Sankt Martin am Tennengebirge Salzburger Land: Seizoen 2012 - Op tijd boeken!
Vakantiewoningen, skiaccommodaties, berghutten, skihutten, vakantiehuizen, groepsaccommodaties. Ook direct aan de piste.
Accommodaties voor 2, 4, 6, 8,10,12 en meer personen!
Goedkoop boeken: appartementen huren aan de mooiste meren en in de mooiste skigebieden van Oostenrijk.
Ook vele appartementen en vakantiewoningen voor niet-rokers!
Best Price aanbiedingen! Salzburger Land: Op onze website vindt u uw vakantiewoning. Voordelig en goed!
Of het nou voor de wintervakantie is tijdens de kerst of nieuwjaar of een wandelvakantie in de zomer, op Europablick vindt u de geschikte accommodatie.
De mooiste skigebieden voor uw skivakantie in Oostenrijk: